Cisza w procesie

Jeśli jesteś w swoim procesie związanym z NIEJEDZENIEM, lub także nie przyjmowaniem płynów, naprawdę zachęcam Cię do całkowitej CISZY w tym doświadczeniu. Nie opowiadaj innym ludziom o tym z czym właśnie się spotykasz, nawet tym, którzy Cię popierają, a tym którzy nie są w stanie zrozumieć na co się zdecydowałeś- oszczędź lęku o Ciebie, bo w konsekwencji będąc z kimś blisko, możesz wejść w częstotliwość tych emocji.

Zachowaj zarówno stany euforii jak i spadku samopoczucia dla siebie, chyba, że masz zaufaną osobę, która Cię wspiera swą Obecnością pełną świadomości twego doświadczenia. Taki proces to bardzo intymna podróż i warto w swoim sercu być w pełni z samym sobą, bo tak łatwo rozproszyć się w zbiorowym umyśle…

Jeśli nie czujesz się osadzony we własnej prawdzie na temat bretarianizmu, inni ludzie jako lustra mogą wskazać na twe własne obawy. Jeśli zaufasz swej Esencji, poczujesz wewnętrzne prowadzenie i nie będziesz miał potrzeby konsultacji z kimkolwiek. Ufaj sobie na każdym kroku, bo tylko tak rozpoznasz nieskończone możliwości własnej Istoty.

Nulina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s