ŚWIADOME WYBORY w drodze do bretarianizmu i nie tylko..

Wszystko zaczyna się od uczuć, które głęboko w każdym z nas sygnalizują brak równowagi w życiu. Za tymi uczuciami przychodzi działanie i poszukiwanie odpowiedzi na pojawiające się pytania. Może się wydawać, że są dwie drogi, ale tak naprawdę jest jedna droga – DROGA ŚWIADOMEGO ŻYCIA, a z nią są związane wszystkie konsekwencje i także- DROGA ŚWIADOMEGO JEDZENIA.
Jeżeli wciąż lądujesz na lunchu w barach szybkiej obsługi, przynajmniej kiedy tam jesteś, jedz świadomie i uważnie. Poczuj wszystkie te smaki i reakcje ciała. Czy Twoje ciało z radością przyjmuje to pożywienie, czy organy wewnętrzne jakoś reagują na ten posiłek. Jak czuje się Twój żołądek, głowa, cały układ pokarmowy. Zobacz czy gryziesz dokładnie. Zastanów się dlaczego wybierasz takie miejsca, co Cię tutaj przyciąga.

Zobacz czy to miejsce jest na pewno dla Ciebie? Obserwuj i poczuj czego tak naprawdę chcesz dla siebie. Czy jesteś dla siebie ważny. Czy chcesz się obdarować tym co najlepsze.
Gdziekolwiek idziesz, cokolwiek robisz, jakiekolwiek są Twoje wybory, cały czas bądź świadomy każdej chwili. Nie musisz wybrać akurat surowego czy stylu życia. Opowiadam Ci o Raw Food, bo jest moim wspaniałym doświadczeniem. Jednak jeśli zaczniesz jeść na surowo i nadal będziesz jadł nieświadomie, automatycznie zaprosisz kolejne problemy…walkę, kompulsywne jedzenie, tęsknotę za starym wbrew cieszącemu Cię nowemu… Dlatego najpierw zacznij jeść świadomie cokolwiek to jest, a potem z lekkością patrz, jak automatycznie sięgasz po zdrowie we wszystkim.
Dam Ci pewną gwarancję…
Jeśli zaprosisz ŚWIADOMOŚĆ o której tu mówię, do swojego życia, wszystko się zmieni. Przebudzenie będzie naturalną konsekwencją przekierowania swojej uwagi z przypadkowych myśli na świadomą obserwację tego co się wydarza.
Świadome jedzenie to początek. Ważna transformacja, ułatwiająca rozpoznanie swojej autentyczności we wszystkim co się pojawia.
Nic nie ryzykujesz, możesz stracić tylko swoje uwarunkowania i odzyskać swoją autentyczną siłę we wszystkim.
Na każde zadane pytanie, mam jedną odpowiedź : Świadomość rozwiąże każdy Twój problem. Dlaczego? Bo kiedy jesteś świadomy, nie jesteś zmanipulowany przez myśli. Tylko myśli stwarzają problem. Zobacz sam, czy kiedy nie ma myśli jest jakiś problem? Czy musisz podążać za każdą myślą? Czy możesz żyć świadomie na co dzień, po prostu obserwując to co się pojawia bez lęku, pamiętając, że i tak wszystko przeminie? Wiedząc, że wszystko co się pojawia jest dla Ciebie dobre i jest cennym doświadczeniem?
Świadomość zaprowadzi Cię do tego miejsca, którego szukasz.
Czego szukasz?
Nulina
P.S Tych jeszcze w “drodze i rozpoznawaniu siebie” zapraszam:

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s