STEVE TORRENCE

„Jakie jest biologiczne wyjaśnienie faktu, że ludzkie ciało może przetrwać bez jedzenia? Jak system trawienny, który ma za zadanie rozkładanie roślin i płynów, może nagle przestawić się na przyjmowanie pożywienia z powietrza i światła?
Prana, która jest falami o bardzo wysokiej częstotliwości (wyższej niż światło widzialne) jest tym, czego ciało miało używać, aby się utrzymać. Jest to inteligentna energia i dostarcza wielu innych korzyści naszemu życiu w zwiększonej świadomości i zdrowiu. By odbierać ten typ energii, nasz mózg ma bardzo potężne receptory energii, które znamy jako gruczoły dokrewne. Trzy najważniejsze w tej funkcji to podwzgórze, przysadka i najmniej znany – szyszynka.

Dla ludzi, którzy otrzymują substancje odżywcze w formie jedzenia, ich przysadka jest tak mała jak groch. Ich stożkowa szyszynka jest równie mała. Kiedy przyzwyczajamy się do życia bez jedzenia, płuca pomagają naszej szyszynce i przysadce. Gruczoły stają się aktywne i zamieniają energię świetlną w paliwo dla naszego ciała, co powoduje, że gruczoły powiększają się.

Jedzenie uszkadza ciało i skraca długość naszego życia z powodu chorób i starzenia się. Jedzenie jest nawykową przyjemnością, która początkowo nie była potrzebna. Ponieważ rodzaj ludzki przestał polegać na pranie, ciało było zmuszone dostosować się do zamieniania pokarmu w energię po to, by przeżyć.”

STEVE TORRENCE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s