Twój intymny PROCES

Proces to nazwa dla czasu, którego potrzebujesz, by puścić wszelkie myśli i programy dotyczące konieczności jedzenia, czy picia. Czas doświadczania siebie w różnych odsłonach i momentach.

Każda sytuacja uczy rozpoznawania siebie poza tym co się pojawia. Chwila za chwilą, znikają gdzieś niepostrzeżenie i tylko Ty, wieczny obserwator Życia, niezmiennie JESTEŚ.

Jakiekolwiek wyzwanie sobie wybierasz, wiedz, że jesteś ponad wszelką rolą.

Jeśli czujesz, że to doświadczenie jest dla Ciebie radością, mimo tego trudu transformacji uwarunkowań, z którym się wiąże, to znaczy, że głęboko w sobie tak wybierasz na ten moment.

Czujesz, że to nie zawirowania umysłu, który zakręcił się w imię jakieś idei w to słowo.

To po prostu coś, czego nawet nie umiesz opisać i się nie starasz. Dzieje się, a Ty się przyglądasz i każdy etap potwierdza Ci, że jest to zgodne z Tobą. Robisz to zgodnie z Twoim wewnętrznym prowadzeniem, a nie wbrew sobie, czując napięcie i opór. Jesteś w tym nie szukając wytłumaczenia, „dlaczego i po co?”. Czujesz, że Twoja Boska Natura Cię w tym prowadzi i czujesz się bezpiecznie, bo pełne zaufanie jest przy tym.

Na innych etapach procesu możesz mieć różne wglądy tych ograniczeń myśli, ale to Cię nie powstrzymuje, systematycznie wracasz i powtarzasz to w taki najlepszy dla Ciebie sposób.

Nulina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s