Dlaczego „suchy czas” jest taki wyjątkowy?

Dlaczego „suchy czas” jest taki wyjątkowy?

💧ponieważ automatycznie odpada odczucie głodu, ciało przestawia się zupełnie na inny tryb wnikliwego wglądu i oczyszczania

💧ponieważ sfera emocjonalna, która może się uwidocznić jest widziana bardzo wyraźnie i dzięki temu w czasie obserwacji uwolniona, a nie przykryta jedzeniem lub czymkolwiek

💧ponieważ jest to najbardziej naturalna forma życia dla w pełni samowystarczalnego ciała, kiedy umysł wyjdzie poza silne uwarunkowania.

💦 jeśli jest potrzeba oczyszczenia ciała, to jeden dzień na sucho jest porównywalny do 3 dni na wodzie biorąc pod uwagę efekty.
czas na sucho otwiera nas na wyjątkową uważność i obserwację, uczy zaufania i przekraczania własnych i społecznych barier.
💦 tak naprawdę nasze ciało produkuję własną wodę, w postaci śliny w ilości 1,5 l dziennie, więc z tą informacją jest bardzo ciekawie zagłębiać się w tą niesamowitą samowystarczalność tego Boskiego ciała:)
💦 w czasie zarówno czasu na płynach i na sucho, obserwujesz niezwykłe zmiany w obrębie ciała fizycznego i mentalnego, jest to prawdziwy „detoks” i totalna odnowa na wszystkich poziomach, a tak naprawdę powtórne narodziny w pełni świadome i uwalniające tak wiele pozornych ograniczeń.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s