Wolność od jedzenia

Wolność od jedzenia, to świadomość siebie w każdym momencie.

Kiedy odkrywasz wibrację Miłości w sobie, odkrywasz możliwość życia bez pozornej potrzeby zaspakajania czegokolwiek z zewnątrz. To ciało, doskonała Świątynia Boga, zasługuje na to by być CZYSTE, wolne od wszelkich zanieczyszczeń i traktowane z szacunkiem. Kiedy rozpoznajesz SIEBIE, już WIESZ, że żaden produkt włożony do tego ciała mu nie służy. Jedynie owoce w swej częstotliwości tak bardzo nie obniżają wibracji ciała. Sprawdź, obserwuj siebie, nie trzymaj się tego co ci wdrukowano, do czego Cię przekonano i w co wierzysz. OBSERWUJ, otwórz serce, badaj.

Odkryj DOSKONAŁOŚĆ chwili OBECNEJ i brak konieczności starzenia tego ciała, bólu manifestującego blokady w nim, wszelkiej degeneracji.

To CIAŁO JEST BOSKIE, czy uważasz, że został popełniony jakiś błąd i musisz tkwić w starym systemie opartym na tak wielu uwarunkowaniach?

Otóż NIE. To jest PROSTE, jeśli przekroczysz granice umysłu i zaufasz całkowicie wewnętrznemu prowadzeniu. TO wyprowadzi Cię z tych szufladek, w których utknąłeś wierząc, że należysz do tego regału…

Powiem dosadnie: czy chcesz żeby  to piękne ciało było składowiskiem gówna, pasożytów, chemii i wszystkiego tego co nie pozwala Ci swobodnie oddychać? NIE. Po prostu wiem, że nie.

Zacznij od małych kroków, a bardzo szybko uzyskasz głęboki wgląd również w tą najbardziej utajoną prawdę. Nie musimy jeść, a uwarunkowano nas w taki sposób, aby cały ten system trzymał nas w niewoli. Wystarczy już.

Kocham Cię

Nulina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s