Wolny

Jesteś wolny w swym kierowaniu uwagi na poszczególne aspekty życia.

Wolność Twego serca zawsze prowadzi Cię w najciekawsze doświadczenia.

Czujesz, że jest coś więcej, niż rutyna dni powtarzalnych we wszystkim, w tym także automatyczne wkładanie do ust tych samych pokarmów, wypowiadania tych samych słów i przyglądanie się tym samych schematom myślowym- do czasu aż Twoje spojrzenie świadomie zostanie zwrócone to Tego niezwykłego wnętrza, kryjącego cały wszechświat możliwości.

Wolność od jedzenia, to jedna z ciekawszych przygód, kiedy to przekraczasz ustalone schematy i sam z sobą konfrontujesz się w obliczu niezaprzeczalnej prawdy- nie jestem zobowiązany do niczego, mogę, ale NIE MUSZĘ. To „ nie muszę”, jest podwaliną do poszerzania horyzontów, a one nie mają końca…

Kiedy umysł przestaje Tobą rządzić i z pełną miłością decydujesz się doświadczać wyłącznie kierowany prawdą serca, ta Wolność staje się tym czym była zawsze twoją naturą.

Jesteś wolnością, jeśli pojmujesz, że JESTEŚ WSZYSTKIM i możesz doświadczać jak czujesz, że chcesz. Słuchaj tych wszystkich uczuć, zanim umysł wytoczy batalię argumentów, chcąc Cię zatrzymać w więzieniu skostniałych poglądów, utrzymujących przy życiu wszystkie te ograniczające szablony postępowania.

Ten dzień jest dla Ciebie, ta chwila jest czystą kartką, zapisz ją uczuciami wypuszczonymi z klatek zobowiązań wobec dogmatów, służących jedynie skorumpowanej osobie. Ty nią nie jesteś.

Jesteś wiecznym świadkiem każdego doświadczenia, więc nie utożsamiaj się z jakimkolwiek ograniczeniem. Oddychaj głęboko…Teraz.

Nulina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s