Wojownicy

To jest temat dla wojowników, ponieważ oprócz otwartego Serca niezbędna jest także niezwykła Jego Wola. Trzeba nauczyć się mówić NIE i to bardzo często, bo propozycje będą padały codziennie. Jeśli potulnie będziesz się godził na wszystko co zasugeruje myśl, możesz spotkać się z własną frustracją. Tu trzeba uaktywnić naszą energię męską, która jest konkretna i śmiało realizuje to co ta żeńska energia wykreowała. Tu potrzebna jest INTEGRACJA i totalny wewnętrzny sojusz z samym sobą. 

Kiedy przekraczamy to co w zbiorowej świadomości jest NIEMOŻLIWE, tworzymy nową jakość własnych MOŻLIWOŚCI. Poczuj w sobie tą PEWNOŚĆ, kiedy sam sobie potwierdzasz te wszystkie fakty i zgodnie z nimi chcesz się wyrażać.
Wojownik nie ugina się pod naporem opinii własnych lub tym bardziej cudzych. Śmiało ROZPOZNAJE swą NIEOGRANICZONOŚĆ i śmieje się ze starych wzorców, które więziły w kieracie licznych przywiązań. To MOC Twego Istnienia sprawia, że to czego zapragniesz doświadczyć pojawi się jako konsekwencja tego wewnętrznego ognia. W tym ogniu niech płoną wszelkie iluzje porażki, bo ona nie istnieje. Pozorny czas służy Ci doświadczeniem i każdy dzień jest nową szansą aby powiedzieć NIE, temu co neguje Twoje wewnętrzne TAK.

Nulina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s