Odsłony

Życie w świadomości bretariańskiej może zakotwiczyć się w nas na stałe tylko w najwyżej wibracji Miłości.
Bez niej będziemy staczać nieustanne walki z samym sobą i prowadzić wewnętrzne monologi pełne rozpaczy i rozczarować.
Walka tworzy ofiarę, Miłość kończy iluzję konieczności zmagań.
To my tworzymy ten świat swoją percepcją, zewnętrzny Świat istnieje tylko jako odbicie tego wewnętrznego…
W subtelności jest największa siła, bo to co bezwysiłkowe jest Wieczne.
Chociaż pewien rodzaj determinacji w tym temacie jest niezbędny, ale raczej postrzegam to jako konsekwencję nie podążania za myślami negującymi wizję naszego Serca.

Jeśli życie w Świetle, nie sprawia, że jesteś pełen energii, radości i lekkości, to może oznaczać, że jedynie realizujesz koncepcje umysłu odnośnie takiego doświadczenia. Oczywiście potrzeba na to czasu, tak aby ciało i umysł mogły ulec transformacji. Forsowanie na siłę w poczuciu katowania się, nie jest tym czego szukasz zapewne. Dlatego osobiście preferuję wielofazowe dostrajanie się
do tego nowego sposobu odkrywania siebie w swej rzeczywistej Mocy.
Jeśli czujesz, że wszystko w Tobie przywołuje Cię i zaprasza, aby poczuć tą Wolność od jedzenia, zatrzymaj się i spójrz na wszystko co wraz z tym przychodzi.

18 odsłon w drodze do siebie:

1. Zacznij od obserwacji myśli, zapisz wszystko co się pojawia jako przekonania sabotujące Twój plan. Odkryj wszystkie kłamstwa w które uwierzyłeś nieświadomie.
2. Regularnie medytuj, naucz się świadomie oddychać, zachowaj uwagę wewnątrz bez względu na okoliczności, które się pojawią.
3. Pozwól ciału oczyścić się z toksyn, przejdź na surową dietę 3-6 mies, najlepiej na same owoce. Raz w tygodniu miej 24 h na sucho, raz w tygodniu 24 h sama woda.
4. Oczyść jelita przez lewatywy lub hydrokolonoterapię.
5. Nie pij do godziny 11.00 -12.00, nie jedz do 16.00-17.00
6. Biegaj, ćwicz jogę, ruszaj się jak najwięcej
7. Nie poganiaj się, ale także nie daj się zwodzić myślom.
8. Wolność jest teraz, to tylko kwestia tego jak długo wierzymy naszym opowieściom.
9. Uśmiechaj się, sam w sobie, wysyłając uśmiech i miłość do każdego narządu. Uśmiech jest magiczny, spróbuj się uśmiechnąć i mieć negatywne myśli 🙂Nawet jeśli będziesz czuł się sztucznie na początku, to wkrótce poczujesz energetyczną zmianę na wszystkich poziomach.
10. Odkryj, że momenty towarzyskie nie obligują Cię do wspólnego biesiadowania. Wspólnota jest odczuwana poprzez serce, a nie pełny talerz. Kiedy uśmiechasz się i emanujesz Miłością, nikt nie poczuje się niekomfortowo w Twoim towarzystwie, a wręcz przeciwnie.
11. Zobacz, że jeśli spotykasz się z jakąkolwiek negacją Twej drogi, są to jedynie informacje dotyczące tego w co jeszcze możesz wierzyć.
12. Nie przekonuj innych jeśli ewidentnie nie są zainteresowani i nie zadają pytań. Każdy ma swą świętą drogę i to jest piękne.
13. Sprawdź czy nadal oceniasz siebie i innych ludzi, czy jesteś wolny od gniewu i lęku. Jeśli tak zweryfikuj swoje wierzenia, to tylko ich konsekwencja.
14. W wielkich aglomeracjach szczególnie pamiętaj o kierowaniu uwagi do wewnątrz i na oddech.
15. Poczuj kiedy możesz przejść na same płyny, jedząc np. jeszcze 1-2 razy w tygodniu dla przyjemności, następnie obserwuj, czy rzeczywiście potrzebujesz tego.
16. Powoli, uważnie, a może okazać się szybciej niż skakanie na głęboką wodę i rozbijanie się o skały. Gotowość Jest Teraz, ale jednak Świadomość siebie jest tu nieodzownym warunkiem aby odkryć tą łatwość życia bez potrzeb.
17. Docelowo przez jakiś czas możesz pić raz dziennie, następnie co drugi dzień, co trzeci…Poczujesz, że pragnienie nie istnieje podobnie jak głód, są to doznania czysto mentalno emocjonalne.
18. Poczuj swój rytm, zaufaj wewnętrznemu prowadzeniu, odkryj Kim Jesteś, a nic nie stanie Ci na drodze, jeśli sam sobie z niej zejdziesz jako uwarunkowana osoba…

Nulina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s