Mur

Jeśli myślisz, że po drugiej stronie świeci słońce i w końcu odpoczniesz, chcę Ci powiedzieć, że możesz już w tym momencie przestać się łudzić. Ta druga strona to iluzja. W tej Obecnej chwili poza wszystkimi kwestionującymi myślami, Jesteś w Źródle szczęścia, w samym Centrum Życia. Bretarianizm jest jednym z doświadczeń tutaj, ale nie uzyskasz dzięki niemu czegoś czego nie ma w tej chwili.

Kolejność jest odwrotna, jeśli zaznasz w sobie spokoju i bezwarunkowej miłości, wtedy jeśli taka twa wola, odkryjesz swą wolność w tych aspektach. Jeśli walczysz z samym sobą i chcesz się udoskonalić, to wszystko będzie Cię w tym powstrzymywało, bo takie intencje są atrybutami osoby, w którą uwierzyłeś, że jesteś. Z całym tym bagażem uwarunkowań, stajesz się ofiarą własnych myśli, w które nadal wierzysz. Dopiero w momencie całkowitego odpuszczenia, pokory i zaufania, sam siebie poprowadzisz w lekkości.
To już pewnie wiesz, ale przypomnę; nie ma Boga na zewnątrz, a jednocześnie jest we Wszystkim. Jednak jeśli projektujesz na zewnątrz swe uwielbienie, nie dostrzegając tego piękna w sobie, wciąż będziesz zasupłany w te liczne koncepcje i ograniczenia. Zostaw to. To w Tobie jest ta Moc. Nikt inny nie może dać Ci tego co należy do Ciebie.

Nulina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s