Świadomość

Dyskusja między osobami jedzącymi produkty pochodzenia zwierzęcego, a weganami nie ma sensu, podobnie może być między ludźmi odżywiającymi się na surowo, a tymi, którzy przetwarzają jedzenie. A dyskusja między ludźmi żyjących w świadomości bretariańskiej, a tymi egzystującymi w zaprogramowanym koncepcie przymusu odżywiania swego ciała czymś zewnętrznym, także nie ma sensu. Dlaczego?

Ponieważ taka czy inna dyskusja odbędzie się z poziomu określonej świadomości. Jeśli serce nie da przepustki na przeskok tam gdzie jeszcze nie badaliśmy nowego doświadczenia, to każdy pozostanie zamknięty w klatce wdrukowanych starych przekonań.
Wyjście poza to co znane, otwarcie się na nowe możliwości, nie trzymanie się tego co znane- tworzy przestrzeń odkrycia nieskończonego potencjału możliwości transformowania na poziomie ciała i umysłu. Sztywność i brak elastyczności manifestuje się w różnych dziedzinach życia.
To kwestia obecnej ŚWIADOMOŚCI co wybieramy i po prostu zostawmy furtkę dla tych którzy w rezonansie się pojawiają, zadają pytania i słuchają odpowiedzi z pełną otwartością. Reszta to strata energii i walka z wiatrakami. Pozwólmy innym iść ich własną ścieżką i sami sobie podarujmy wolność wyboru Tu i Teraz.

Nulina

bret-krowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s