Bretarianizm doświadczenie 5D

Wysoko wibracyjna RZECZYWISTOŚĆ 5D jest przestrzenią gdzie jedzenie nie jest „problemem”, ale przestaje być koniecznością. Głównym powodem jest fakt, że w tym wymiarze serca, nie pojawiają się emocje gniewu, nienawiści, lęku, wstydu. Wszystkie doświadczenia będące sceną dla wymiaru 3D, typu bieda, choroba, toksyczne związki, samotność, depresja, choroby psychiczne, zaburzenia jedzenia, po prostu się nie wydarzają. Jeśli nadal masz odczucie oddzielenia, a życie wydaje się pasmem wciąż pojawiających problemów to czas spojrzeć gdzie zakotwiczyłeś się w swojej świadomości. Jeśli naprzemiennie doświadczasz stanów uniesień i upadków, to tylko kwestia przenoszenia uwagi w różne rejony.


I tutaj wracamy do kwestii bretarianizmu. Jeśli uświadomisz sobie swój wybór, ten wybór, że możesz wybrać rodzaj doświadczeń, reakcji, myśli, które zasilasz swoją uwagą, wtedy zobaczysz, że BEZWYSIŁKOWO przestajesz jeść lub także pić. Kiedy przyjrzysz się myślom w które uwierzyłeś i które stały się automatycznym programem twych kompulsywnych zachowań, kiedy zweryfikujesz je ze swą wewnętrzną prawdą, stanie się dla Ciebie jasne w co grasz, co gra Tobą i jak transformować to co już Ci nie służy. Dokonasz wewnętrznego wyboru i poczujesz, że wszystko Cię w tym wspiera. I w takim punkcie ROZPOZNASZ, że kiedy Twój układ pokarmowy jest pusty, a Ty nie masz już potrzeby doświadczać zaprzeczenia tego co się pojawia w polu Twego postrzegania, to automatycznie, naturalnie i bezwysiłkowo JESTEŚ.
Kiedy nie jemy i tym bardziej nie pijemy, jesteśmy „poniekąd nadzy i bezbronni”, ale paradoksalnie jesteśmy w przestrzeni, gdzie każda iluzja na nasz temat jest widziana tak wyraźnie. Być może jest to rodzaj narzędzia, ja jednak czuję, że jest to nasz naturalny stan, gdzie żadne zewnętrzne produkty nie obniżają naszych wibracji. W moim rozpoznaniu, jeśli przekraczamy bramy tego najsilniejszego uwarunkowania, nie mamy już potrzeby doświadczeń przypisanych do 3D.
Nie jest to kwestia „złe i dobre”, po prostu możesz odkryć swą niezależność od matrixowych reguł…Oczywiście jedząc też to wielu odkrywa, ale dla mnie jest jeszcze kwestia rozpoznania Boskiego potencjału w tej formie, w tym ciele, które pięknieje, wibruje, jest lekkie, zdrowe, nie ulega degeneracji i służy nam tak wspaniale w naszej Ziemskiej przygodzie.
Możemy stworzyć taki Świat TUTAJ I TERAZ, wielu z nas pojawiło się, aby w taki właśnie sposób doświadczyć Boga, poprzez RADOŚĆ życia ziemskiego, nie tą warunkową ograniczaną przez cokolwiek, tą wieczną, która objawia się w Rozpoznaniu Kim Jestem .

Namaste

Nulina

bret-5d

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s