Tolerancja

Istnieje pewna uniwersalność w doświadczaniu dobra w nas. Ono objawia się poprzez akceptację tysiąca różnych opcji i pomysłów na życie. Bretharianizm wzbudza wiele kontrowersji i emocji, ponieważ łamie stereotypy tak mocno zakorzenione w ludziach. Otwarte umysły, nawet jeżeli nie rezonują z tematem, wiedzą, że możliwości są nieskończone i każdy z nas wybiera dla siebie najcenniejsze doświadczenie.

Wspólnie tworzymy ten nowy świat i życie już nam pokazało, że walka niczego niezmienia, a jedynie zakotwicza mocniej to z czym walczymy.

Dlatego zachęcam do skupienia się na sobie, na swych oporach i lękach, na wzniesieniu się ponad wszystko to co jest negujące i frustrujące.
Niejedzenie wspiera nasze jasne postrzeganie i dlatego jest drogą niezwykłą. Nie każdy nią podąży, ale nie to jest najważniejsze, a nawet mało ważne, ważne jest to aby w otwartości i miłości wspierać swoją obecnością innych. Ci „inni” to wyzwania, które wskazują nam nasze rozproszenie, jeśli z nimi chcemy walczyć. Poczuj, że niezależnie od aktualnego postrzegania, głęboko w sercu jesteśmy połączeni i wszyscy sobie służymy w rozpoznaniu swej Boskości. Kiedy wzniesiemy się ponad role, w Ciszy zaznajemy tego co nieodgadnione dla umysłu.

Nulina

Jedna myśl w temacie “Tolerancja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s