12 TYGODNIOWY samodzielny PROCES dla CIEBIE

Bretarianizm, narzędzie służące rozpoznaniu swych uwarunkowań i programów, otwierające na całkowitą Wolność w wyrażaniu ŻYCIA w tej Formie, jest dla mnie także rodzajem zabawy z umysłem. Tworząc różne opcje osadzania się w świadomości bretariańskiej, przekraczałam pozorne ograniczenia mentalno, emocjonalne i fizyczne.

Dzisiaj dzielę się z Wami 4 fazowym Etapem, w czasie, którego będziecie mieli możliwość skonfrontowania się z każdą myślą, która będzie chciała zanegować sens takiego doświadczenia.

Ciało przystosuje się do takiego trybu bardzo szybko, to co będziecie nieustannie obserwowali to będą programy uwarunkowanego umysłu.

Słabość, lęk, złość, zagubienie to tylko emocje będące konsekwencją wiary w konkretne myśli, świadomie bądź nie.

Ta przygoda trwająca w sumie 84 dni, podzielona jest na 4 ETAPY, jest czasem głębokiego przeobrażenia na każdym poziomie.

Nie polecam go osobom, które nie mają w sobie ROZPOZNANIA swej Boskiej Natury, ani tym którzy jej całkowicie nie ufają i szukają na zewnątrz tego co jest zawsze OBECNE w nich.

W świadomości tego Kim Jesteś kryje się Moc, która poniesie Cię w tym doświadczeniu.

Jeśli jeszcze tego nie czujesz, zapraszam na organizowane przeze mnie Procesy Rozpoznania w Polsce i w Portugalii, tam wspólnie możemy się przyjrzeć wszelkim fałszywym wzorcom i pozornym ograniczeniom.

Jeśli poczujesz, Twoje wewnętrzne prowadzenie by w taki sposób samodzielnie przekroczyć granice ustanowione przez umysł i będziesz na tyle konsekwentny by w tym wytrwać, na pewno w którymś momencie zaskoczy cię rzeczywista łatwość takiego życia bez jedzenia i picia. Odkryjesz, że nigdy nie miałeś takiego poziomu energii i bezwarunkowej radości w sobie.

Przed przystąpieniem do tego 12 tygodniowego niezwykłego doświadczenia, polecam wykonanie lewatyw i kontynuowanie ich od 4 tygodnia, czyli 1 Etapu, do momentu aż będzie czysta woda wlatywała.

Polecam przez cały czas Procesu świadomie oddychać, mieć uwagę wewnątrz siebie, ruszać się czyli biegać, spacerować, tańczyć, ćwiczyć jogę itp.

Życzę powodzenia i wytrwałości 🙂 ❤

Nulina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s