Twoja Moc

Słabość należy do umysłu, nie do ciała. Ciało funkcjonuje w taki sposób, że kiedy podnosimy częstotliwość naszych wibracji poprzez nie utożsamianie się z myślami opartymi na lęku, gniewie, nienawiści, krytyce, obawach, to nasze ciało fizyczne jest silne i zdrowe. Kiedy jesteś zanurzony w bezinterpretacyjnej przestrzeni jako świadek życia, w pełni bezwarunkowej miłości do tego co widzisz, jesteś wolny w tej właśnie chwili od chowania się przed własną Mocą w różne rodzaje pretekstów z poziomu uwarunkowanego umysłu.

Jeśli konsekwentnie nie będziesz się logował, kiedy myśli zaczynają swoje opowieści na temat czegokolwiek, zobaczysz, że jedzenie naturalnie przestanie być przyczyną frustracji w momencie, kiedy po nie sięgasz nie świadomy dlaczego to robisz tak naprawdę, co Tobą steruje i manipuluje…
Kiedy świadomie spotkasz się na tych wszystkich etapach z emocjami, z tym co nazywasz „problemem”, z każdą historią w którą uwierzyłeś i której nadałeś znaczenie- odkryjesz, że każda sfera, która wydawała się ograniczająca po prostu znika w chwili rozpoznania jej jako efekt kierowania tam swej uwagi.
Wszelkie „wzloty i upadki” to po prostu nieustanne lawirowanie między jedną myślą, a drugą. Zobacz to w końcu, nie jesteś marionetką Egzystencji, Ty JESTEŚ Życiem/Bogiem i kiedy budzisz się z tego snu pozornej separacji, już nic nie jest w stanie Cię kontrolować. Nieświadomość wkłada nas w tryby programów i uwarunkowań, ale jest to tylko iluzoryczna gra stworzona na poczet odkrycia tego co jest niezależne i wolne w nas w każdej chwili odkrywanej w Obecności.

Nulina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s