Głos intuicji

Jeśli czujesz brak gotowości do życia bez jedzenia, wiedz, że jest to tylko opinia oparta na uwarunkowanych myślach. Jednak Ty Jesteś Tym, który może wznieść się ponad każdą myśl i nie utożsamiać się z nią. Być może, jeszcze wiele myśli potrzebuje się w Twojej przestrzeni uwolnić, by odkryć tą Moc, z której wypływa Świadomość Bretariańska.
Jednak już Teraz możesz odżywiać się wysoko wibracyjnymi owocami, które wesprą Cię w oczyszczeniu ciała na każdym poziomie.
Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że wkładając każdego dnia do ust mięso, nabiał, cukier, mąkę w różnych kombinacjach, systematycznie niszczą swoje zdrowie, narażają się na destrukcję tkanek, godzą się automatycznie na proces tzw. „starzenia”, degeneracji i w konsekwencji śmierci.
Każde przetworzone jedzenie jest ciężarem dla ciała i musi użyć bardzo dużo energii,
by się go pozbyć.

Tak nie musi być.

Prawdą jest, że Świadomość bardzo się zawęża przy takich destrukcyjnych dietach i trudno jest rozpocząć wprowadzanie zmian.

Czasami ktoś musi dotrzeć do granic bólu i powiedzieć DOŚĆ!, by otworzyć się na INFORMACJĘ, która czeka na każdego człowieka gotowego na zmiany. Pomoc pojawia się niespodziewanie, kiedy w końcu zaczynamy słuchać swego Serca.

Każdą chorobę, powtarzam KAŻDĄ CHOROBĘ, można uzdrowić w przeciągu kilku tygodni, jeśli wprowadzi się równocześnie głęboką detoksykację ciała i pracę z ze sferą emocjonalną, bo bez tego nasza fizyczność nie będzie mogła objawić swej Boskiej Siły.

Wszystko jest kwestią otwartej ŚWIADOMOŚCI. To nie jest dla wybranych, ale dla tych którzy słuchają głosu intuicji i są gotowi porzucić stare schematy działań.
To jest ten moment, to jest ta chwila.
Decyzja zawsze należy do Ciebie.

Nulina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s