Jesteś Teraz

Bycie wolnym od konieczności jedzenia to piękny stan, jednak musisz pamiętać, że nie czyni Cię Kimś Innym niż JESTEŚ TERAZ. Po prostu sprawia, że widzisz to tak wyraźnie, tak klarownie jak nigdy dotąd. Cała ta otoczka surrealistycznego świata wzbudza małe zainteresowanie, kiedy uwarunkowany umysł rozpuścił się w tej Uniwersalnej Świadomości. Jeśli w imię tego czego nie dostrzegasz chcesz uczynić się niewolnikiem tej idei, to lepiej odpuść i skup się najpierw na tym co jest dostępne w tej chwili.

Kiedy zaczniesz żyć tak naturalnie uważnie, że żadna z chwil Cię nie zaskoczy, już nigdy po prostu nie zrobisz czegoś wbrew sobie. Do tej pory mogłeś wykonywać wiele działań zgodnie z programami według których wydawało się, że musisz funkcjonować . Ciało jest niesamowitym instrumentem i tak pięknie wibruje, kiedy nie jest zaśmiecone toksycznymi odpadami i całą emocjonalną papką uwarunkowanych scenariuszy. Wystarczy się zatrzymać, przestać kontrolować to co i tak jest poza zasięgiem pozornej osoby i jej fałszywych tożsamości.
To nie jest „do zrobienia”, tylko do odkrycia i poddania się tej sile, która Miłością wypełnia każdy fragment Egzystencji, w tym też to ciało. Oddaj hołd swemu dziełu, oddaj się samemu sobie i zniknij jako roszczeniowy konstrukt iluzorycznych opowieści.
Nulina
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s