Proces świadomości bretariańskiej

Aktywacja świadomości bretariańskiej, detoks dla ciała i umysłu

zapraszam do magicznej Portugalii na proces, który odmieni twoją percepcję

8 dni intensywnej aktywacji swej mocy i świadomości bretariańskiej.
ŚWIADOMOŚĆ, która prowadzi tą grę zwaną życiem, tym razem zaprasza Cię w przestrzeń doświadczenia, które odkryje przed Tobą całkowitą Wolność dla tego ciała, Boskiej Formy.
To tylko słowa, więc poczuj je głębiej niż myśl o nich…
Jesteś Boską Esencją, wyrażającą siebie poprzez osobę i historię opowiadaną przez umysł. Jednak Ty Jesteś nasieniem wszelkiego poczęcia każdego projektu, każdej odsłony, każdego aktu kreacji.

W przestrzeni piękna miejsca do którego Życie Cię zaprasza, w Ciszy obowiązków i nieustannego prądu myśli, możesz odkryć Kim Jesteś i osadzić się w tej prawdzie, że jesteś samowystarczalną istotą. Człowiekiem uwarunkowanym przez chwilę, a Bogiem nieskończoności.

*Wszelkie uwarunkowania i programy dotyczące konieczności jedzenia i picia, mogą po prostu zostać przyjęte, jako część tożsamości, którą obserwujesz.
*możesz rozpoznać to ciało jako konsekwencję wielu myśli i uwolnić obrazy je ograniczające w przestrzeni serca otwartego na nowe postrzeganie Tego Co Jest.
*możesz z miłością i zaufaniem wejść w swój osobisty proces mając zapewnione wsparcie, a jednocześnie całkowitą wolność w przebiegu tych wyjątkowych chwil.
To co się objawi z pewnością zaskoczy umysł, ale nie zdziwi serca🙂, bo ono wie, jak najpiękniej Cię prowadzić do siebie…
To czas w bezczasie, każda sekunda bezcenna i głęboko prawdziwa.
Jeśli poczujesz rezonans w sercu, powiedz *witaj przygodo* i spotkamy się w chwili najwłaściwszej, pełnej ognia spalającego iluzję niemożliwości.

To TERAZ staje się tym zaproszeniem i Twoja Obecność wielką radością dla całej tej niezwykłej grupy, która po prostu chciała się spotkać by wspólnie przeglądać się w swoim pięknie i aby wszystkie rany przeszłości w tej JEDNEJ MIŁOŚCI pożegnać.

* Zalecam przed procesem głównym w Portugalii wykonanie 14 dniowego detoksu na samych sokach, najlepiej w opcji on-line wraz ze mną. Przed ostatnim procesem właśnie taki detoks miał miejsce i wszyscy zgodnie potwierdzili, że dzięki temu gruntownemu przygotowaniu przejście przez kolejne wyzwania było dużo łatwiejsze i bardziej świadome.

*PROCES rozpoczynamy od 3,5 dnia na DryFast czyli bez przyjmowania pokarmów stałych i płynów. Ponieważ produkujemy każdego dnia ok 1,5 l śliny, bierzemy kąpiele, czerpiemy wodę przez skórę, tak naprawdę nigdy nie jesteśmy „na sucho”. Czas ten pozwoli automatycznie uwolnić programy związane z lękiem przed śmiercią z braku wody, a także wiele innych
programowych lęków. Jest to czas totalnego wyciszenia, w czasie którego będziemy rozmawiać tylko podczas wieczornego Satsangu.
*W czasie kolejnych dni będziesz przyjmować każdego dnia o godzinie 17.00 400-800 ml soku pomarańczowego rozcieńczonego wodą.

Po procesie zalecam pozostanie na sokach przez 8-12 tygodni

12.00 świeżo wyciśnięty sok/lub sok z wodą 50/50 w il. 400-500ml
15.00 świeżo wyciśnięty sok/lub sok z wodą 50/50
18.00 świeżo wyciśnięty sok/lub sok z wodą 50/50
max. 1200-1500 ml

Następne 8-12 tygodni

15.00 świeżo wyciśnięty sok/lub sok z wodą 40/50 w il. 400-600ml
18.00 świeżo wyciśnięty sok/lub sok z wodą 40/50
max.800-1200 ml

Kolejne 8-12 tygodni

18.00 sok rozcieńczony wodą 30/70 400-800ml

Jeśli chcesz wrócić bezpośrednio po procesie do jedzenia, ale chcesz utrzymać wysoką energię i dobre samopoczucie polecam:

do 12.00 każdego DryFast – nie jesz i nie pijesz
12.00 sok 400-600 ml
15.00 sok 400-600 ml
18.00 surowy posiłek
Możesz taki rytm utrzymać przez 8-12 tygodni, a potem być może poczujesz gotowość, by zrezygnować ze stałego posiłku.

Osobiście jestem zwolenniczką łagodnej transformacji, pozwalającej na systematyczne rozpoznawanie swych nieograniczonych możliwości w zakresie funkcjonowania bez potrzeby przyjmowania pokarmów i płynów.
Pragnę się podzielić swoją wizją i wewnętrznym prowadzeniem w kierunku życia w świadomości bretariańskiej. Dla mnie te dwa aspekty są nieodłączne.

Jeśli chcemy żyć Światłem na stałe, musimy poznać swą własną Esencję i prawdziwe Źródło wewnętrznej Mocy.

Jak mówiłam każda pozorna droga do odkrycia siebie jest inna.
Bretarianizm jest dla mnie jednym z najpiękniejszych narzędzi służącym wglądom w prawdziwą i nieograniczoną moc człowieka.
Odkrycie, że jesteśmy niezależni od jakichkolwiek zewnętrznych źródeł energii, sprawia, że wszystkie pozostałe dziedziny doświadczenia stają się dla nas klarownie jasne i piękne.
W tym temacie odradzam wszelki pośpiech, zalecam głęboką uważność i słuchanie swego wewnętrznego prowadzenia.
Tylko odkrywszy jak bardzo głęboko ufamy swemu Sercu, możemy spokojnie wchodzić coraz to głębiej w swój własny proces rozpoznawania siebie.

Spotkanie ze mną, może okazać się dla Ciebie niezwykłym momentem zatrzymania w biegu życia i wciąż zmieniających się myśli. Jestem takim lustrem na tej ścieżce, które pokaże Ci Twoje Piękno i Siłę. Razem możemy przejść przez najtrudniejsze momenty oporu, niezrozumienia, buntu, lęku, frustracji. Tworzę tą przestrzeń dla wszystkich, którzy w rezonansie czują podobnie i tych którzy są gotowi na skok na głęboką wodę, by raz na zawsze pożegnać wszelkie iluzje ograniczeń.

Proces praniczny & Intensywny Satsang
*8 dni intensywnego wglądu, pełnej Obecności i budzenia się do rzeczywistości nie opartej na starym systemie wierzeń.
*8 Intensywnych Satsangów, w czasie których poruszymy wszystko to co jest gotowe na uwolnienie
*8 porannych spotkań z jogą dla początkujących
*8 dni nauki świadomego oddechu, odkrycie Oddechu jako niesamowitego narzędzia by raz na zawsze uwolnić się od stresu.
*8 okazji by w spontanicznym tańcu uwolnić ciało bolesne
*wiele cudownych spacerów nad brzegiem oceanu, odkrywanie przekazów natury
*wykłady na temat życia pranicznego, surowej diety, samoświadomości, doświadczenia w realiach codzienności.
*pożegnanie warstw iluzji opartej na programach i uwarunkowaniach, dotyczących konieczności jedzenia i picia.
*indywidualne spotkania z każdym uczestnikiem

Ten niezwykły czas w bezczasie uwolni Cię od kompulsywnego trybu życia we wszystkich jego warstwach. Totalne ZATRZYMANIE i MOC OBECNOŚCI, wesprze ten Proces ROZPOZNANIA siebie w gotowości do życia na codzień bez potrzeby jedzenia.
Każdy dostanie propozycję planu do przygotowania się do spotkania, a także dalsze prowadzenie po zakończeniu. Tak naprawdę spotykając się w tym wspólnym gronie odkryjemy nieograniczoną niczym Przestrzeń opartą na głębokim zaufaniu do samego siebie.

Dla kogo jest ten wyjazd:

*dla ludzi chcących doświadczyć swej istoty wolnej od przymusu jedzenia
*dla chcących pożegnać kompulsywne nawyki jedzenia i inne automatyczne reakcje
*dla tych, którzy chcą po prostu oczyścić swe ciało, zanurzyć się w sobie dogłębnie i być
świadomym każdej chwil.

Miejsce: Portugalia- Praia de Castelo okolice Albufeira

Termin: 22-29 styczeń 2018

Liczba miejsc ograniczona: 9

Ważne:
To spotkanie jest dla wszystkich, którzy są otwarci na możliwość życia bez jedzenia, ze zrozumieniem, że człowiek może jeść, ale nie musi. Ty także przechodząc przez swój własny proces, na każdym etapie dokonujesz indywidualnego wyboru, jak chcesz doświadczać na daną chwilę. Wolność jest Twoją naturą i nie musisz czynić deklaracji i zobowiązań przed samym sobą, na świeżo wciąż odkrywając co z Tobą rezonuje, co sprawia, że Twoje serce śpiewa w radości.
Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia
Nulina