Proces 21 dniowy

W świecie iluzji, projekcji umysłu i uwarunkowań- proces przebudzenia świadomości wymaga czasu i wiedzy.

W przestrzeni Serca wszystko jest OBECNE Teraz, nic nie wymaga udoskonalenia.

Kiedy pozwalamy sobie na zatrzymanie, cały Wszechświat zaczyna dla nas pracować i cała Wszechwiedza jest nam objawiona.

Proces tego doświadczenia może potrwać wiele lat, tyle zazwyczaj trwa, ponieważ jest jednym z narzędzi wskazujących nam na nasze zakotwiczenie się w umyśle. Jeśli z pełnym zaufaniem podążasz za swoim sercem, za wewnętrznym prowadzeniem, to możesz przeskoczyć barierę czasu, który jest także myślą.

Jednak osobiście nie mam tego natychmiastowego doświadczenia i większość z nas także. I w pełni doceniam wszystko co po drodze mi się ukazało, ponieważ z tej perspektywy dostrzegam jak wszystko było ważne. Każde spotkanie z sobą, w tak wielu sytuacjach, relacjach, wyzwaniach. Tak długo, jak trzymamy swoje przywiązania, tak długo nieświadomość będzie się pojawiała, ale ogromne piękno jest w każdym z tych aspektów nas.

Z miłością i zaufaniem, nie planuj tej podróży, bo będąc w Tu i Teraz JESTEŚ NA MIEJSCU.

Nowy 21 Dniowy Proces Bretariański 

Jest to proces, który w naturalny sposób przygotowuje nas do życia bez konieczności jedzenia. Bez drastycznych zatrzymań generujących słabość czy ból i opierania się na iluzorycznych mocach z zewnątrz. Ten PROCES, jest ROZPOZNANIEM swej własnej Mocy, płynącej z Przebudzenia ze zbiorowego snu pozornej separacji.

Zalecam wcześniej przeprowadzenie 14 dniowego Teningu Bretarianina, nie jest to bezwarunkowy wymóg. Jednak, takie przygotowanie, było by zgodne z naturalnym transformowaniem starych nawyków.

Proces ten, pozwoli Ci na kontynuację swych obowiązków, ponieważ z dnia na dzień są wprowadzane zmiany w sposób delikatny i pozwalający na to aby umysł się przystosował bez oporów. Również ciało uczy się przestawiać na własne zasoby i oczyszcza się w w tym cyklu bez oporu, który może być generowany przez zbyt szybkie zmiany. Proces ten jest głównie przygotowany dla osób, które czują, że są gotowe na przekroczenie wszystkich pozornych granic i są pełne zaufania do siebie samego.

Istoty, które Rozpoznały Naturę Istnienia w sobie i wiedzą, że tylko wgrany program sabotuje to Powołanie Serca by żyć w wolności od przymusu konsumpcji.Czas  rozpoznać   to co jest prawdą przechowywaną na poziomie genetycznym. Nasza pierwotna natura nie była niczym ograniczona i Moc Boga, może się już aktywować w pełni. Kiedy kończy się identyfikacja z ograniczoną myślami osobą wkraczamy w rejony nieskończonej Kreacji.

Dzień przed rozpoczęciem procesu, ostatni posiłek spożywasz max. o 18.00 i preferowany jest w formie surowej. Wykonujesz lewatywy i wkraczasz w piękny etap swego nowego życia 🙂

1 TYDZIEŃ:

1 dzień- 700 ml wody o godzinie 17.00

2 dzień- 600 ml wody o godzinie 18.00

3 dzień- 500 ml wody o godzinie 19.00

4 dzień-400 ml wody o godzinie 20.00

5 dzień-300 ml wody o godzinie 21.00

6 dzień- 200 ml wody o godzinie 22.00

7 dzień- 100 ml wody o godzinie 23.00

2 TYDZIEŃ:

1 dzień- 1oo ml wody o godzinie 21.00

2 dzień- 200 ml wody o godzinie 21.00

3 dzień- 300 ml wody o godzinie 21.00

4 dzień-400 ml wody o godzinie 21.00

5 dzień-500 ml wody o godzinie 21.00

6 dzień- 600 ml wody o godzinie 21.00

7 dzień- 700 ml wody o godzinie 21.00

3 TYDZIEŃ:

1 dzień- 700 ml wody o godzinie 20.00

2 dzień- 600 ml wody o godzinie 20.00

3 dzień- 500 ml wody o godzinie 20.00

4 dzień-400 ml wody o godzinie 20.00

5 dzień-300 ml wody o godzinie 20.00

6 dzień- 200 ml wody o godzinie 20.00

7 dzień- 100 ml wody o godzinie 20.00

Cały proces specjalnie opisany jest w cyklach 7 dniowych i skupiaj się na każdym tygodniu nie myśląc o następnym, a tak naprawdę na każdy dniu i chwili Obecnej, nie czekając na nic, ciesząc się każdym kolejnym doświadczeniem.

Po 21 dniach, zdecydujesz w jaki sposób chcesz kontynuować swoje doświadczenie w zależności od tego co objawi się przez ten czas. Jeśli waga się unormuje, będziesz w pełni sił fizycznych, bez potrzeby długiego snu, to będzie oznaczało, że przestawiłeś cały system i możesz tak żyć na stałe. Sugeruję przez jakiś czas kontynuację przyjmowania płynów co 24 h, a następnie co 48 h, co 72 h z obserwacją jakiej ilości płynów tak naprawdę potrzebujesz. Ciało prawdopodobnie będzie czuło się rewelacyjnie, jednak kluczową rolę pełnią tutaj emocje i właśnie one będą wyzwaniem.

Nie ma pośpiechu w niczym, niech Serce Cię prowadzi naturalnie.

Nie ma pośpiechu, ani celu.

Wszystko co konieczne objawi się i będzie bezcennym doświadczeniem.

To jest pewna propozycja, dzięki której można uwolnić się od Ego-umysłu, który toczy swą grę na tak wiele sposobów. Jednak najważniejsza jest Twoja intuicja i jeśli będziesz miał inne wewnętrzne prowadzenie to zawsze słuchaj tego głosu, rozpoznając między lekkimi przekazami Serca, a uwarunkowanymi rozkazami umysłu.

Namaste ❤