Świadomość bretariańska

Świadomość bretariańska rodzi się w chwili kiedy po raz pierwszy dotykasz tego tematu, a on porusza Cię gdzieś głęboko.

Może minąć kilka lat zanim wejdziesz w to pole doświadczenia, jednak już w tym pierwszym momencie aktywuje się w Tobie taka możliwość.

Nie można przyśpieszyć niczego, jednak wszystko co od tej pory pojawia się jest informacją przygotowującą Cię na Twój własny proces, a tak naprawdę on trwa od chwili tej pierwszej wiadomości.

Aktywowani ludzie, wiedzą po prostu, że będą realizowali tą ścieżkę, nawet jeśli nie mają pojęcia kiedy to nastąpi. I najważniejsze to dzięki temu doświadczeniu odkrywać dzień po dniu w sobie spokój i zaufanie do nieomylności własnych decyzji płynących z głębi serca.

Każdy z nas jest PEŁNIĄ możliwości, każdy wybiera to co z nim rezonuje i czego potrzebuje by w radości żyć w swej NIEOGRANICZONOŚCI w Jedności wszystkich znaczeń.

 

ŚWIADOMOŚĆ bretariańska

to wewnętrzne przekonanie, że nie potrzebujesz jeść, aby żyć

że jedzenie nie tworzy życia w nas, że to my JESTEŚMY ŻYCIEM.

To BYCIE, bez całej centrali pomysłów na zapotrzebowanie witamin, białka , żelaza itp. czerpanych z zewnętrznych źródeł.

To cicha wiedza i doświadczenie, że ciało doskonale funkcjonuje samo jeśli mu nie przeszkadzamy, zatruwając toksycznym pokarmem i myślami.

To także świadomość, że jest to naszym wyborem czy jemy czy nie jemy, kiedy wznosimy się poza wszelkie uwarunkowania i pozorny przymus życia w kieracie nałogów.

Kiedy masz taką świadomość, to odkryłeś KIM JESTEŚ i żyjesz lekko, ciesząc się doświadczeniem w tej formie.

Kochasz każdą chwilę w sposób bezwarunkowy, pamiętając, że to wszystko co pojawia się i znika nie jest tobą.

Sam siebie prowadzisz w tym doświadczeniu, nie opierając się na innych, ufasz sobie na każdym pozornym etapie i czujesz, że tak naprawdę nie ma to tak wielkiego znaczenia, jeśli mu go nie nadasz w jakiś sposób.

Pozwalasz- NIECH WSZYSTKO PŁYNIE, JA PŁYNĘ WRAZ Z ŻYCIEM.

Kocham to co jest i jakie jest Teraz- to słowa, które otwierają Cię na świat wielkich możliwości poprzez postrzeganie pełne miłości.

 

Umysł na bretariańskiej ścieżce

Kiedy łączysz się z tym doświadczeniem, to wkraczasz tam gdzie odbędzie się wielka konfrontacja z twoim umysłem. Może teraz, nawet nie jesteś świadomy jak wiele myśli i przekonań jest w jego zasięgu. Próba z którą będziesz miał do czynienia, z jednej strony jest bardzo trudna, jednak przekraczając pewne progi wiary w umysł, pojawisz się tam, gdzie prostota będzie tak przestrzenna, że będziesz zdziwiony pozorem piekła, które stworzył dla twych potrzeb umysł :).

*Umysł użyje tysiąca kontrargumentów, by ściągnąć cię ponownie do szeregu, gdzie szablon wydaje się być bezpieczniejszy. Zrobi to tak wiele razy, tyle ile będziesz potrzebował, by w końcu, wszystko to co udawało ciebie, rozmyło się w niezmiennej prawdzie o twej mocy. Kiedy staniesz się świadomym świadkiem tej gry, zobaczysz kruchość tych nieprawdziwych myśli.

*Umysł, będzie pragnął przekonać ciało, że jest słabe bez jedzenia czy picia, a ono przez jakiś czas będzie mu wierzyło. I może minąć trochę czasu zanim się przekona, że jest odwrotnie: że bez jedzenia, czuje się dużo lepiej, ma więcej energii i jest szczęśliwe w tych wibracjach wolności od przymusu spożywania pokarmu.

*Umysł, może sugerować, że ok, możesz nie jeść czy nie pić, ale zapomnij o wysiłku fizycznym, sporcie i wszelkiej aktywności- to jest świetny blef, bo właśnie ruch stwarza ogromny przepływ energii i dzięki cudownemu ruchowi stajesz się jeszcze potężniejszy w swym doświadczeniu brethariańskim.

*Umysł opowie ci historię, że będziesz wyalienowany, że ludzie nie zrozumieją i wciąż będziesz musiał udowadniać, że jesteś tam gdzie chcesz być. Być może, kiedy jeszcze będziesz wierzył takiej opowieści, pojawią się ludzie, którzy potwierdzą te tezy. Jednak kiedy ugruntujesz się w swej pewności potwierdzonej przez doświadczenie siebie bez jedzenia, to pojawią się lustra pełne rezonansu z twoim wyborem i być może potrzebujący potwierdzenia swych pragnień poprzez ciebie.

 

Kiedy w końcu rozpoznasz te wszystkie gierki i przestaniesz utożsamiać się z wszelkimi negującymi myślami, zaufasz swej Boskiej Istocie, staniesz twardo na Ziemi.

Jednak bez potrzeby walki, z pełną czułością wobec samego siebie we wszystkim, wzniesiesz się ponad wszelkie pozorne ograniczenia stworzone przez umysł.

Rozpoznasz, że nie jesteś umysłem, a Kimś Kto jest świadkiem tych wszystkich nietrwałych myśli.

W tym kryje się twa Moc i Odwaga, by żyć zgodnie z wewnętrznym prowadzeniem.

 

Tolerancja

Istnieje pewna uniwersalność w doświadczaniu dobra w nas. Ono objawia się poprzez akceptację tysiąca różnych opcji i pomysłów na życie. Bretharianizm wzbudza wiele kontrowersji i emocji, ponieważ łamie stereotypy tak mocno zakorzenione w ludziach.

Otwarte umysły, nawet jeżeli nie rezonują z tematem, wiedzą, że możliwości są nieskończone i każdy z nas wybiera dla siebie najcenniejsze doświadczenie.

Wspólnie tworzymy ten nowy świat i życie już nam pokazało, że walka niczego nie zmienia, a jedynie zakotwicza mocniej to z czym walczymy.
Dlatego zachęcam do skupienia się na sobie, na swych oporach i lękach, na wzniesieniu się ponad wszystko to co jest negujące i frustrujące.


Niejedzenie wspiera nasze jasne postrzeganie i dlatego jest drogą niezwykłą.

Nie każdy nią podąży, ale nie to jest najważniejsze, a nawet mało ważne, ważne jest to aby w otwartości i miłości wspierać swoją obecnością innych. Ci „inni” to wyzwania, które wskazują nam nasze rozproszenie, jeśli z nimi chcemy walczyć.

Poczuj, że niezależnie od aktualnego postrzegania, głęboko w sercu jesteśmy połączeni i wszyscy sobie służymy w rozpoznaniu swej Boskości. Kiedy wzniesiemy się ponad role, w Ciszy zaznajemy tego co nieodgadnione dla umysłu.

 

Świat

Zobacz świat niepogrążony w konsumpcji. Bez chorób, starości, lęku, śmieci.

Zobacz świat pełen miłości.

Kiedy jedzenie zniknie z listy przekonań, cała energia skierowana na zaspokojenie tych pozornych potrzeb, zostanie przetransformowana w szczęśliwe chwile pełne OBECNOŚCI.

WOJNA zaczyna się w umyśle pełnym lęku i niespełnionych pragnień. Trwa dopóki serce nie stanie się twoimi oczami.

PRZEMOC, to zaprzeczenie obfitości, a jej brak to zwariowane uśpione życie w nas.

Mówi się , że człowiek przesypia połowę życia. Większość ludzi przesypia całe życie i nigdy się nie budzi. Kiedy zatrzymujesz destrukcyjne myśli, otwierasz na lekkość i zaufanie, odkrywasz, że ten który śpi, nie istnieje tak naprawdę i jest tylko historią umysłu.

Zobacz ten świat, który tworzysz w każdej chwili, jako przestrzeń gdzie WOLNOŚĆ jest w każdym pozornym kroku. Gdzie DOBRO, to odbicie w każdych oczach.

To jest możliwe, to dzieje się TERAZ- kiedy nie zaprzeczasz.

Możesz być wolny od przymusu jedzenia, od konieczności spania przez wiele godzin i od pogoni za swym cieniem.

Powiedz TAK, temu co i tak ISTNIEJE, nie udawaj już, że jesteś marionetką przeznaczenia i losu cierpiących w swym śnie.

Nulina

 

Sweet cherries on wooden table
Sweet cherries on wooden table